اطلاعاتی در مورد فیلم «قهرمان» اصغر فرهادی

0

اطلاعاتی در مورد فیلم «قهرمان» اصغر فرهادی

اصغر فرهادی کارگردان و فیلم نامه نویس مشهور کشورمان که پیش از این به خاطر آثار محبوبی از جمله کارگردانی و نویسندگی فیلم «جدایی نادر از سیمین» جایزه اسکار دریافت کرده بود بعد از آخرین ساخته خود که فیلمی به زبان اسپانیایی به نام «همه می دانند» بود به تازگی مشغول ساخت یک اثر ایرانی به نام «قهرمان» می باشد که داستان این فیلم هنوز مشخص نشده است و به تازگی اطلاعاتی در مورد بازیگران این فیلم منتشر شده است که احتمالا «محسن تنابنده» و «امیر جدیدی» برای اولین بار با این کارگردان همراهی می کنند.

ثمين مهاجرانى، روابط عمومی نهمین فیلم اصغر فرهادی، «قهرمان»، در گفتگویی، در ارتباط با بازیگران این فیلم عنوان کرد: اخبار منتشر شده پیرامون این فیلم در ماه‌های اخیر اغلب نادرست بوده و از ابتدا  فقط با دو بازيگر حرفه‌اى براى اين فیلم صحبت شده و تمرينات با اين دو بازيگر همچنان ادامه دارد كه به زودی با قطعی شدن حضور هر کدام از آنان در فیلم، اسامی‌شان اعلام خواهد شد.

به تازگی نیز اخباری در مورد اکران این فیلم در اروپا به زبان انگلیسی علاوه بر اکران آن در ایران منتشر شده است. البته فعلا بطور قطعی نمیتوان در مورد این فیلم نظر داد و باید منتظر اخبار رسمی بود.به احتمال زیاد براساس گفته منابع خبری مختلف در هفته آینده اطلاعاتی در مورد لیست کامل بازیگران و اطلاعات اولیه ای در مورد این اثر منتشر می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.