اطلاعیه ایرانسل درمورد کنسرت آنلاین ((همایون شجریان)) و بازگرداندن وجوه مربوط به حق اشتراک کاربران

0

اطلاعیه ایرانسل درمورد کنسرت آنلاین ((همایون شجریان)) و بازگرداندن وجوه مربوط به حق اشتراک کاربران

با توجه به شرایط بوجود آمده به علت شیوع ویروس کرونا خوانندگان مطرح کشور کنسرت های خود را بصورت آنلاین و توسط راه های ارتباطی متنوعی برگزار میکنند. اخیرا نیز همایون شجریان کنسرتی بصورت آنلاین برگزار کرده که به علت استقبال زیاد مردم مشکلاتی بوجود آمده است.ایرانسل به عنوان یکی از رابطین پخش آنلاین کنسرت با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد که مبلغ حق اشتراک کاربرانی که حق اشتراک ویژه برای تماشای کنسرت آنلاین همایون شجریان را  خریداری‌ کرده‌اند اما از طریق اپلیکیشن ((لنز)) موفق به مشاهده کامل برنامه نشدند به آنان بازپرداخت می شود.

ایرانسل، با انتشار اطلاعیه‌ای، ضمن اعلام ادامه پخش دوباره کنسرت آنلاین همایون شجریان تا روز ۱۳ خرداد طبق برنامه از پیش اعلام شده، از برگردانده شدن وجه حق اشتراک به حساب کاربرانی که حق اشتراک ویژه خریداری کرده‌ ولی موفق به تماشا کامل این برنامه نشده‌اند، خبر داد.

در این اطلاعیه آمده است: پخش آنلاین کنسرت ((نسیم وصل)) جناب آقای همایون شجریان، خواننده محبوب موسیقی سنتی ایرانی و موسیقی تلفیقی که از ساعت ۲۱ یکشنبه ۴ خردادماه ۹۹، از اپلیکیشن تلویزیون تعاملی ((لنز ایرانسل)) آغاز شده بود، با استقبال پرشور علاقه‌مندان به هنر و موسیقی همراه شد و رکورد بیش از ۷۱۰ هزار کاربر آنلاین برای پخش آنلاین این کنسرت به ثبت رسید. علاقه‌مندانی که به دلیل استقبال گسترده، موفق به تماشا  کامل برنامه به صورت آنلاین نشده‌اند، می‌توانند طبق اعلام قبلی، بازپخش آن را تا روز ۱۳ خرداد در اپلیکیشن  ((لنز)) و یا بصورت تحت وب از طریق آدرس اینترنتی http://lenz.ir تماشا کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.