تصویب طرح دو فوریتی مقابله با رژیم صهیونیستی

0

تصویب طرح دو فوریتی مقابله با رژیم صهیونیستی

دو فوریت این طرح هفته گذشته در صحن مجلس به تصویب نمایندگان رسید و پس از تصویب در کمیسیون امنیت ملی قرار است در دستورکار خانه ملت قرار گیرد. بر اساس طرح ذکر شده وزارت امور خارجه مکلف است تا سفارت جمهوری اسلامی ایران را به صورت مجازی در شهر قدس فلسطین بنا  نمایند.

طرح دو فوریت «مقابله با اقدامات خصمانه اسرائیل علیه صلح و امنیت» در دستور کار دیروز نمایندگان قرار گرفت و بهارستانی ها که هفته گذشته فوریت این طرح را به تصویب رسانده بودند روز گذشته کلیات این طرح را با اتفاق آرا تصویب کردند. پس از آنکه علی لاریجانی که ریاست مجلس را به عهده داشت اعلام کرد کلیات با اتفاق آرا تصویب شد این طرح مخالفی در مجلس نداشت و نمایندگان در صحن علنی شعار مرگ بر اسرائیل سر دادند.

طرح مقابله با اقدامات خصمانه رژیم جعلی و نامشروع صهیونیستی ضدصلح و امنیت منطقه‌ای و بینالمللی در 14 بند به بایدها و نباید‌های تقابل با اقدامات رژیم صهیونیستی می‌پردازد تا تلاش‌های خصمانه این رژیم بی اثر شود.

بنا به گفته سخنگوی کمیسیون امنیت، بر روی تمام مواد این طرح چه از لحاظ حقوق داخلی و چه از لحاظ حقوق بین‌الملل کار تخصصی انجام شده است. وی خطاب به نمایندگان گفت: از همه دوستان تقاضا دارم که در تصویب مواد همکاری داشته باشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.