حواشی مربوط به محمود شهریاری مجری معروف صدا و سیما و مبتلا شدن وی به کرونا

0

حواشی مربوط به محمود شهریاری مجری معروف  صدا و سیما و مبتلا شدن وی به کرونا

 

محمود شهریاری متولد دوم دیماه ۱۳۳۷ در بیجار استان کردستان میباشد. محمود شهریاری از مجریان با سابقه صدا و سیما میباشد. محمود شهریاری سابقه خوب و موفقی در مجری گری در چند برنامه تلویزیونی از جمله در شبکه تهران صدا و سیما را به همراه کاظم احمدزاده دارد. محمود شهریاری یکی از پرحاشیه ترین مجری های صداو سیماست که هر از چند گاهی به خاطر جنجال های پیش آمده ممنوع التصویر می شود. چندی پیش نیز او به خاطر انتشار اخباری کذب درباره شیوع کرونا و مسائل سیاسی بازداشت و روانه زندان شد. با خبر شدیم که این مجری پس از آزادی از زندان دچار کرونا شده است و در بخش مراقبت های ویژه به سر می برد. با هم در این مطلب درباره بیماری محمود شهریاری مجری ممنوع التصویر بیشتر صحبت می کنیم.

براساس منابع خبری مختلف گفته می‌شود محمود شهریاری مجری سابق تلویزیون اکنون بعد از گذشت چند روز از مبتلا شدنش به بیماری هنوز حال مساعدی ندارد.

جزئیاتی در مورد بازداشت شهریاری

شهریاری یکی از افرادی که به انتشار شایعات و دروغ در فضای مجازی می پرداخت بازداشت شده است. وی بارها در زمان بندی های مختلف از مردم می خواست که به دلیل قرنطینه و بسته شدن حتی نانوایی ها برای خرید اجناس ضروری به خیابان ها بیایند. از ابتدای شیوع ویروس کرونا در چین و سایر کشورها، دولت‌ها و مردم همواره درگیر انتشار اخبار جعلی در مورد بیماری کووید- ۱۹ بوده اند. جاعلان اخبار کرونا با انتشار ادعاهای دروغ در فضای مجازی درصدد تشویش اذهان عمومی و بر هم زدن آرامش اجتماعی هستند که همین مورد دولت ها را به صرافت برای مبارزه با جاعلان انداخته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.