زمان برگزاری آزمون‌های دکتری و کارشناسی ارشد برای سومین بار به تعویق افتاد.

0

زمان برگزاری آزمون‌های دکتری و کارشناسی ارشد برای سومین بار به تعویق افتاد.

در پی شیوع و گسترش ویروس کرونا آزمون های مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری برای سومین بار در راستای جلوگیری از گسترش این ویروس به تعویق افتاد. در صورتی که مطابق اعلام قبلی سازمان سنجش قرار بود که داوطلبان آزمون دکتری در روز ۲۳ تیر ماه سال جاری کارت ورود به جلسه را دریافت کرده و در روز پنج شنبه یعنی ۲۶ تیرماه در آزمون شرکت کنند در پی خبری و با تصمیم سازمان بهداشت کشور این آزمون با تاخیر حدودا دو هفته ای برگزار می گردد. همچنین آزمون کارشناسی ارشد نیز در تاریخ مشخص دیگر که در انتهای متن بطور کامل به آن اشاره شده است برگزار می گردد.سازمان سنجش آموزش کشور امروز اطلاعیه‌ های زیر را در این خصوص ارائه کرده است:

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

داوطلبان گرامی آزمون دکتری و کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۹

((به اطلاع می‌رساند با توجه به تصمیمات اتخاذ شده تاریخ و زمان برگزاری آزمون‌های  دکتری  و کارشناسی ارشد ناپیوسته تغییر یافته است. بدیهی است  تاریخ و زمان برگزاری جدید آزمون‌های فوق الذکر  پس  از ابلاغ وزرات بهداشت درمان و آموزش پزشکی اطلاع رسانی خواهد شد.))

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

اکنون نیز در پی اطلاعیه ای دیگر زمان قطعی آزمون های مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری از سوی سازمان سنجش اعلام گردید.

متن این اطلاعیه  نیز به شرح زیر است:

((به اطلاع کلیه داوطلبان می رساند، براساس ابلاغیه مورخ 99/04/23 وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، زمان برگزاری آزمون دکتری نیمه متمرکز، روز پنج شنبه 9 مرداد سال 99 و آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته روزهای پنج شنبه و جمعه 16 و 17 مردادماه 99 تعیین گردید. حسب ابلاغیه مذکور، سایر آزمونهای ورودی آموزش عالی شامل آزمون سراسری، کاردانی به کارشناسی و کاردانی فنی و حرفه ای طبق برنامه زمانی قبلی اعلام شده برگزار خواهد شد.))

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.