سریال نمایش خانگی (( هم گناه )) دارای پایان بندی مشخصی می باشد

0

سریال نمایش خانگی (( هم گناه )) دارای پایان بندی مشخصی می باشد

سریال محبوب (( هم گناه )) که مدتی است در شبکه نمایش خانگی توسط سرویس های پخش آنلاین ((فیلیمو)) و ((نماوا)) در حال پخش می باشد. فصل اول این سریال به تازگی تمام شده و از هفته گذشته فصل دوم این مجموعه آغاز گردیده است حال محسن کیایی بازیگر و فیلم نامه نویس این مجموعه به تازگی اعلام کرده است که این سریال دارای پایان بندی مشخص برای هریک از شخصیت ها می باشد و احتمال ساخت فصل سوم این مجموعه نیز وجود دارد.

محسن کیایی بازیگر و نویسنده سریال «هم‌گناه» در گفت و گوی اخیر خود گفت: نوشتن فیلمنامه کار بسیار سختی است، معمولاً از این کار فرار می‌کنم ولی نوشتن می‌تواند بسیار کمک کند و نویسنده که خود شخصیت را طراحی کرده راحت‌تر می‌تواند جزئیات آن را درک کرده و اگر توان بازیگری داشته باشد بهتر نقشی که نوشته را ایفا کند. کیایی درباره حواشی موجود در شبکه نمایش خانگی گفت: خیلی‌ها معتقد هستند که سریال‌های شبکه نمایش خانگی متعلق به قشر مرفه است یا فقط به مسائل آن‌ها می‌پردازد اما من درباره سریال «هم‌گناه» صحبت می‌کنم و می‌بینید که در این سریال اینگونه نیست.

ما اگر قصه یک خانواده پولدار را در این سریال روایت می‌کنیم و به تصویر می‌کشیم با خانواده‌ای اصیل روبرو هستیم که نسبتی با خانواده‌های اصطلاحاً لاکچری ندارد. او افزود: تلاش من به عنوان فیلمنامه‌نویس در سریال «هم‌گناه» ارائه تصویری درست از جامعه و بیان مسائل مهم اجتماعی است و قطعاً یکی از شرط‌های بهتر شدن اثر و برقراری ارتباط با مخاطب در آثار اجتماعی همین نکته است. خوشبختانه تا امروز شاهد استقبال خوبی از سریال «هم‌گناه» بودیم و در آینده نیز به نظر من استقبال بیشتری صورت می‌گیرد و این نشان می‌دهد که مردم نشانی از جامعه خود را در این سریال دیده‌اند.

این فیلمنامه ‌نویس در ادامه درباره ادامه مجموعه «هم‌گناه» بیان کرد: ماجرا‌های سریال «هم‌گناه» در فصل دوم به پایان می‌رسد و شخصیت‌ها به سرانجامی مشخص می‌رسند اما از آنجا که موضوعات مطرح شده در این سریال گسترده است و پتانسیل بسط دادن اتفاقات یا شکل‌گیری اتفاقات جدید در آن وجود دارد ممکن است در صورت استقبال بیشتر و صلاح‌دید تیم تولید فصل سوم «هم‌گناه» نیز ساخته می‌شود.

 کیایی در پایان اشاره کرد:  مخاطبان «هم‌گناه» مطمئن باشند که تحت هیچ شرایطی سریال بدون پایان‌بندی مشخص به پایان نمی‌رسد و همه قصه‌ها پایان مشخص و شخصیت‌ها سرانجامی مشخص خواهند داشت. برای ساخت فصل سوم نیز همانطور که تأکید کردم قصه‌ای نیمه‌کاره نمی‌ماند ولی به شکلی این سریال به پایان می‌رسد که احتمال تولید آن در فصل سوم نیز وجود دارد اما از آنجا که هنوز ساخت آن به قطعیت نرسیده نگارش فصل سوم این سریال را شروع نکرده‌ایم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.