سریال پایتخت ۶ با سه قسمت پایانی در زمان نامشخصی باز می گردد.

0

سریال پایتخت ۶ با سه قسمت پایانی در زمان نامشخصی باز می گردد

در نوروز امسال سریال «پایتخت ۶» با ۱۵ قسمت به روی آنتن رفت. که در روزهای اخیر خبرهایی حاکی از آن بود که قسمت پایانی سریال به علت شیوع گسترش ویروس کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی آماده نشده و به احتمال زیاد در پایان ماه رمضان در روز عید فطر پخش می گردد ولی اکنون منابع خبری مختلف از ساخت سه قسمت پایانی این سریال خبر دادند.

الهام غفوری تهیه‌کننده سریال «پایتخت»، پیرامون زمان ساخت ادامه مجموعه تلویزیونی «پایتخت ۶» گفت: در حال حاضر جلسات متعددی پیرامون زمان و چگونگی شروع دوباره فیلمبرداری قسمت‌های پایانی سریال پایتخت در شرف برگزاری است اما تا وقتی که این جلسات برگزار نشوند نمی‌توان زمان دقیقی درباره شروع دوباره فیلمبرداری پایتخت اعلام کرد. وی درباره نظر ستاد ملی مبارزه با کرونا درباره شروع دوباره فیلمبرداری سریال پایتخت افزود: شروع دوباره فیلمبرداری سریال پایتخت به عوامل متعددی بستگی دارد از جمله نظر ستاد ملی مبارزه با کرونا و ما به همین دلیل باید جلساتمان را برای این اتفاق برگزار کنیم، پس از این اقدامات می‌توان نظر نهایی درباره این شروع دوباره را اعلام کرد.

گفتنی است سریال تلویزیونی «پایتخت ۶» به کارگردانی سیروس مقدم نوروز امسال در پانزده قسمت از شبکه یک سیما روی آنتن رفت و توانست مخاطبان بسیاری را با خود همراه کند، براساس گفت‌وگوی زنده سیروس مقدم در تلویزیون سریال تلویزیونی «پایتخت ۶» حداقل سه قسمت دیگر خواهد داشت.

پس از شیوع ویروس کرونا در ایران، شایعاتی مبنی بر توقف تصویربرداری این مجموعه در فضای مجازی منتشر شد که با تکذیبیه الهام غفوری مواجه شد. با این حال اعلام شد که پخش این فصل از سریال پایتخت به دلیل آماده نشدن قسمت‌های پایانی، در نوروز ۱۳۹۹ به اتمام نخواهد رسید.

با وجود تمام گمانه زنی‌ها سریال پایتخت به نوروز امسال رسید، اما در انتها به دلیل شیوع کرونا ناتمام باقی ماند. نمایش جمله «با شکست کرونا برمی‌گردیم، این داستان ادامه دارد» در انتهای قسمت آخر فصل ششم پایتخت همه مخاطبان را در انتظار بازگشت دوباره خانواده معمولی باقی خواهد گذاشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.