سیم کارت «شاد» دارای «اینترنت ایمن» بزودی در بین دانش آموزان توزیع می گردد.

0

سیم کارت «شاد» دارای «اینترنت ایمن» بزودی در بین دانش آموزان توزیع می گردد.

با توجه به شیوع ویروس جهانی کرونا و افزایش آمار روزافزون آن در کشورمان چند ماهی می باشد که کلاس های درسی مدارس بصورت مجازی و آنلاین برگزار می گردد. با توجه به اینکه الزام به استفاده از اینترنت برای آموزش های مجازی وجود دارد مشکلات ارتباطی و در دسترس نبودن این امکان برای همه ی دانش آموزان وجود دارد. از این رو امروز در جلسه بین مدیران و روسای آموزش و پرورش طرحی تحت عنوان شبکه مجازی شاد و ارائه سیم کارت های شاد مطرح گردید.

وزیر آموزش و پرورش کشورمان در این باره اشاره کرد که به منظور به حداقل رساندن مخاطرات ناشی از ویروس کرونا و به کمک وزیر ارتباطات در صدد این هستیم که با ارائه سیم کارت شاد یک مکان ایمن را در شبکه مجازی فراهم کنیم. وزیر آموزش و پرورش در ادامه صحبت های خود اشاره کرد که باید ظرفیت و سرعت دریافت اطلاعات نیز افزایش پیدا کند.

وی در ادامه نیز افزود که امسال باید در فرآیند آموزش اولویت با حضور دانش آموزان باشد زیرا که هیچ روشی بطور کامل نمی تواند جایگزین آن باشد. همچنین نیز باید مدارس در تمام روز ها به غیر روز های تعطیل رسمی باز باشند و معاونان آموزش و پرورش نیز موظفند که در هفته حداقل یک روز را در مدرسه باشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.