فصل دوم سریال زیرخاکی در ترکیه فیلمبرداری می شود

0

فصل دوم سریال زیرخاکی در ترکیه فیلمبرداری می شود

با توجه به استقبال از فصل اول سریال محبوب «زیرخاکی» در ماه مبارک رمضان بعد از کاهش ویروس کرونا فصل دوم این سریال در ترکیه فیلمبرداری می شود.براساس منابع خبری مختلف با باز شدن مرزهای ایران و ترکیه، عوامل و بازیگران سریال «زیرخاکی»، برای تصویربرداری فصل دوم این مجموعه، به ترکیه خواهند رفت.

 بهرنگ ملک‌محمدی، مدیر گروه فیلم و سریال ، ناتمام ماندن بخش اول سریال «زیرخاکی» را تکذیب کرد. وی در این ‌خصوص اشاره کرد: « در آغاز کار برای فصل اول این سریال نیز به این صورت برنامه‌ ریزی شده بود و شرایط ایجاد شده به خاطر ویروس کرونا (COVID-19) باعث توقف پخش سریال در فصل اول نشد و فصل اول به همان صورت برنامه‌ریزی شده روی آنتن رفت. این مدیر افزود: «توقف تصویربرداری سریال به دلیل شیوع ویروس کرونا مربوط به فصل دوم سریال است و هیچ ارتباطی با فصل اول مجموعه ندارد.

در فصل دوم سریال بخشی از داستان در ترکیه پیگیری می‌شود که به دلیل شیوع ویروس کرونا و بسته شدن مرزها، تصویربرداری بخش‌های مربوط به ترکیه متوقف شد. ملک‌محمدی ادامه داد: «در حال حاضر گروه تولید سریال آماده‌اند تا به محض بازگشایی مرزها و برطرف شدن موانع تولید سریال بر اثر کرونا، به سرعت کار را به سرانجام برسانند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.