فیلمبرداری فیلم سینمایی «صحنه‌زنی» به پایان رسید.

0

فیلمبرداری فیلم سینمایی «صحنه‌زنی» به پایان رسید.

با انتشار تصویری در صفحه مجازی بهرام افشاری فیلمبرداری فیلم سینمایی «صحنه‌زنی» به پایان رسید. فیلم سینمایی «صحنه‌زنی» به تهیه کنندگی مجید رضابالا و کارگردانی علیرضا صمدی  ساخته می شود. این اثر بعد از فیلم «بى نامى» به عنوان دومین ساخته صمدی  در عرصه فیلم های سینمایی می باشد. فیلمبرداری این اثر در حدود ۵۰ روز در تهران به انجام رسید و اکنون در مرحله تدوین و باز بینی توسط هایده صفی‌یاری می باشد.

در این فیلم بازیگرانی چون بهرام افشاری، مجید صالحی، پیام احمدی‌نیا، محمد نادری،  مهتاب کرامتی، لیندا کیانی، فرزانه سهیلی و امید روحانی، سیامک ادیب و آتش تقی‌پور ایفای نقش کرده اند و طراحی صحنه این اثر نیز برعهده مسعود زارع می باشد.

براساس اطلاعات منتشر شده از فیلم نامه این اثر به نظر می رسد ژانر فیلم اجتماعی و با توجه به تصاویر منتشر شده و ظاهر متفاوت بازیگرانی چون مجید صالحی و بهرام افشاری متن فیلم با فضایی پر آشوب ساخته شده است.

به نظر می رسد علیرضا صمدی کارگردان این اثر قصد دارد مراحل ساخت فیلم را تا فصل پاییز به اتمام رسانده و بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در صورت برگزاری سی و نهمین جشنواره فیلم فجر، به احتمال زیاد در این جشنواره حضور خواهد داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.