فیلم جدید گلشیفته فراهانی در حال شکستن رکورد نتفلیکس

0

فیلم جدید گلشیفته فراهانی در حال شکستن رکورد نتفلیکس

در هفته گذشته فیلم جدید گلشیفه فراهانی با نام استخراج <<Extraction>> در شبکه جهانی نتفلیکس منتشر شد.این فیلم که در ژانر اکشن قرار دارد در مسیر شکستن رکورد نتفلیکس قرار گرفته است. پیش بینی می شود فیلم <<Extraction>> ساخته سم هارگریو<< sam Hargrave>> و با بازی کریس همسورث و گلشیفته فراهانی به زودی رکورد بازدید یک فیلم را در نتفلیکس بزند. بر طبق پیش بینی های نتفلیکس این فیلم که حدود یک هفته پیش نمایشش آغاز شد تا پایان هفته چهارم حدود 90 میلیون بازدید خواهد داشت که در حوزه فیلم های نمایش داده شده در VOD ها رکورد قابل توجهی است.

به نظر می‌رسد بخش مهمی از این بازدید به دوران قرنطینه و خانه نشینی مخاطبان مربوط است چون فیلمی مثل «مرد ایرلندی» مارتین اسکورسیزی در 4 هفته اول اکران خود حدود 40 میلیون بازدید داشت. این آمار تنها آمار خود نتفلیکس است و بازدید نسخه های غیرقانونی که به صورت فایل دانلود می شود (که بخش اعظمی از مخاطب ایرانی به این شیوه فیلم را خواهد دید) در این پیش بینی لحاظ نمی‌شود.

داستان این فیلم در باره مردی به نام تایلر راک (کریستوفر همسورث) یک مزدور نترس در بازار سیاه است که در سال های قبل به علت بیماری پسرش را از دست داده است اکنون او در مأموریتی برای نجات پسری که بوسیله قاچاقچیان ربوده شده‌است تلاش می‌کند که آن را تحویل دهد. اما او در دنیای زیرکانه فروشندگان سلاح و قاچاقچیان مواد مخدر در هند و بنگلادش، برابر نیروهای کشنده قرار می گیرد که این ماموریت را به غیرممکن نزدیک میکند،اما در انتهای ماجرای درام فیلم دوستی بین پسر و تایلر بطور تاثیر گذاری باقی می ماند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.