فیلم سینمایی «سوءتفاهم» در شبکه نمایش خانگی و پلتفرم های اینترنتی جدید پخش گردید.

0

فیلم سینمایی «سوءتفاهم» در شبکه نمایش خانگی و پلتفرم های اینترنتی جدید پخش گردید.

فیلم سینمایی «سوءتفاهم» از امروز ( ۱۵ مرداد ۱۳۹۹) در شبکه نمایش خانگی و همچنین پلتفرم های اینترنتی جدید منتشر گردید. فیلم سینمایی «سوءتفاهم» به کارگردانی احمدرضا معتمدی اینبار در پلتفرم های اینترنتی جدید تماشاخانه ، فیلم گردی و سایت های دانلود قانونی به نمایش درآمده است و در رسانه های اینترنتی مشهور و پرطرفدار «فیلیمو» و «نماوا» این عنوان به دلایلی نامعلوم پخش نمی گردد.

در این فیلم بازیگرانی چون : اکبر عبدی، مهدی فخیم‌زاده، پژمان جمشیدی، کامبیز دیرباز، هانیه توسلی، مریلا زارعی ایفا نقش کرده اند. پژمان جمشیدی به خاطر ایفای نقش خوب در این فیلم، به عنوان کاندیدای سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر انتخاب شده بود.

این فیلم توسط سازمان رسانه ای و هنری اوج در سال 1396 ساخته شد و در سال 1397 نیز در سینما های سراسر کشور پخش گردیده بود. این فیلم در دسته ژانر های فلسفی-کمدی می باشد. داستان این فیلم در مورد یه گروگان گیری می باشد که در ابتدا به نظر در توهم و خیال صورت گرفته است ولی هرچه ماجرا فیلم جلوتر می رود با مشخص شدن برخی از ابهام ها به نظر می رسد عناصری از واقعیت در این داستان وجود دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.