معرفی بهترین شبیه ساز های سیستم عامل اندروید برای ویندوز

0

معرفی بهترین شبیه ساز های سیستم عامل اندروید برای ویندوز

به نرم افزار هایی که امکان نصب سیستم عامل اندروید روی کامپیوتر و لپ تاپ ها را فراهم می کند، شبیه ساز اندروید گفته می شود. امروزه با افزایش محبوبیت سیستم عامل اندروید ، شبیه ساز های این سیستم عامل نیز محبوبیت چشمگیری را در بین کاربران داشته است. با نصب شبیه ساز اندروید در کامپیوتر می توان به برنامه ها و بازی های اندرویدی روی صفحه نمایشی بزرگتر و استفاده از آن به همراه موس و کیبورد را دسترسی داشت.

شبیه ساز BlueStacks به طور قطع یکی از بهترین شبیه ساز های اندروید برای انواع ویندوز های 7،8 و 10 محسوب می شود. این شبیه ساز در میان کاربران اندروید از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است. نصب این شبیه ساز نیز بسیار ساده بوده و از آن حتی میتوان برای اجرای بازی های اندروید روی کامپیوتر بهره برد. علاوه بر امکان دانلود و تصب اپلیکیشن ها از استور گوگل (پلی استور) ، شما می توانید عر اپلیکیشن بهینه شده را مستقیما در این شبیه ساز نصب نمایید.

شبیه ساز NOX App Player برای آن دسته از کاربران که بیشتر به بازی های اندرویدی علاقه مند هستند کاربرد دارد. این شبیه ساز برای اجرای برنامه های اندرویدی هم مناسب بوده با این وجود یکی از بهترین شبیه ساز ها برای اجرای بازی های موبایلی محبوبی چون PUBG و بازی های نظیر آن مناسب می باشد. این شبیه ساز بصورت کاملا رایگان قابل دانلود بوده و نصب آن نیز بسیار ساده می باشد.

از شبیه ساز های جدید نیز میتوان به MEMU اشاره کرد که در مقایسه با سایر شبیه ساز ها جدید تر بوده و این برنامه در سال 2015 میلادی ارائه شده است.این شبیه ساز نیز همانند شبیه ساز های ذکر شده در فوق ، برای اجرای بازی ها و برنامه های اندرویدی مناسب می باشد.و از حیث سرعت اجرای برنامه ها نیز مشابه دو شبیه ساز ذکر شده می باشد.یکی از ویژگی های متفاوت این شبیه ساز مربوط به پشتیبانی آن از تراشه های AMD و Nvidia  می باشد که به این سبب اجرای بازی ها را بهتر و بهینه تر می کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.