کشف حجاب مهناز افشار بازیگر معروف سینما در خارج از کشور به همراه تصویر

0

کشف حجاب مهناز افشار بازیگر معروف سینما در خارج از کشور به همراه تصویر

مهناز افشار بازیگر معروف سینما، تئاتر و تلویزیون ایران این روز ها با خبر های مختلف حاشیه ساز شده است.او از بعد مهاجرتش به خارج از کشور در صدر اخبار سینمای ایران قرار دارد . مدتی بود که اخبار مربوط به مهاجرت مهناز افشار و حضورش در یک برنامه ماهواره ای در فضای مجازی و رسانه ها جنجالی شده بود. اینک عکس مربوط به کشف حجاب مهناز افشار در رسانه ها جنجال به پا کرده است.

مهناز افشار که در مهرماه ۱۳۹۸ با انتشار استوری در صفحه اینستاگرامش،با پیامی اعلام جدایی از یاسین رامین همسر سابقش را اعلام کرده بود، اکنون خبر هایی در فضای مجازی مبنی بر ازدواج مجدد و کشف حجابش با انتشار تصاویری جنجال برانگیز شده است. عکس مربوط به کشف حجاب این بازیگر جنجالی 42 ساله کشورمان را در زیر مشاهده کنید.

مختصری از بیوگرافی مهناز افشار:

 مهناز افشار متولد ۲۱ خرداد سال ۱۳۵۶، در شهر تهران است. دیپلمش را در رشته تجربی گرفت و برای ادامه تحصیل به مدت چهار سال در موسسه‌ای غیرانتفاعی به تحصیل در رشته تدوین پرداخت و در کلاس‌های بازیگری حمید سمندریان، استاد برجسته تئاتر و بازیگری تعلیم دید. زندگی در یک خانواده مذهبی باعث شد که او با محدودیت‌ها و نارضایتی‌هایی برای کار بازیگری روبه رو شود، اما نارضایتی خانواده در نهایت نتوانست فعالیت حرفه‌ای او را محدود کند.مهناز افشار در خرداد ماه سال ۱۳۹۳ با یاسین رامین در دومین دوره ریاست جمهوری محمود احمدی‌نژاد ازدواج کرد و سید محمد خاتمی، رئیس‌جمهور اسبق کشور ایران، خطبه عقدشان را جاری کرد. افشار و همسرش در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۴ صاحب یک دختر شدند و اسمش را ((لیانا)) گذاشتند. مهناز افشار در مهرماه ۱۳۹۸ با انتشار استوری در صفحه اینستاگرامش با پیامی اعلام جدایی از یاسین رامین همسر سابقش را اعلام کرد، افشار بعد از آن به خارج از کشور مهاجرت و در برنامه تلویزیونی استعداد یابی به عنوان یکی از داوران مسابقه حضور یافت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.